Пенсійному фонду України - 25 років

     
 
 
     В грудні 2015 року Пенсійний фонд України відзначає свою 25 - ту річницю створення. За ці роки Фонд міцно утвердився в системі владних органів і виконує основну роль у формуванні та реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення. 
     Сьогодні це потужна державна інституція, що бере участь у забезпеченні стабільного функціонування фінансової системи країни за рахунок пенсійних платежів суб’єктів господарювання та застрахованих осіб. 
   Переконаний, що Ваші високий професіоналізм, досвід та ініціативність завжди будуть надійним підгрунтям для підтримання соціальної безпеки держави.  Немає сумніву, що набутий з роками практичний досвід буде використаний для зміцнення довіри громадян до влади, реалізації державної політики у пенсійній сфері.
      З нагоди 25 - ї річниці утворення Пенсійного фонду України хочеться побажати всім працівникам управління міцного здоров’я, сімейного затишку, наснаги, витримки і терпіння в  роботі, благополуччя і злагоди в родинах, нових успіхів у роботі, мудрості та витримки у всіх життєвих випробуваннях. 
 
 
 
 
 
З повагою
Голова районної ради                                                   М.О.Орендарчук
         
Повернутись