Передача естафети "Черкащина. Віхи 60-літньої історії"

    У січні 2013 року стартувала обласна естафета «Черкащина. Віхи 60-літньої історії», присвячена 60 - річчю утворення області. Своєрідним містком між минулим, нинішнім та прийдешнім поколіннями є атрибути естафети – альбом та рушник, які відтворюють історію та традиції кожного району області.
    8 травня 2013 року  естафета прибула на Монастирищину саме тоді, коли район відзначав свій 90-річний ювілей.
    З нагоди свята в залі були присутні почесні гості: люди, котрі внесли визначний особистий вклад у розбудову та розвиток району, видатні вихідці – земляки, делегації з сусідніх районів – Маньківщини, яку очолював перший заступник голови РДА Петро Орендарчук, уродженець с. Попудні, Христинівщини – голова РДА Богдан Тихоневич, уродженець смт. Цибулева, Уманщини – заступник голови РДА Сергій Рогальський, а також Людмила Глухенко – заступник директора обласного центра народної творчості, Наталія Янакова – начальник відділу народної творчості обласного центру народної творчості та культурно – освітньої роботи, Наталія Осипенко – головний спеціаліст обласного управління культури.
    Під час святкування делегація Жашківського району, яку очолював голова РДА Сергій Дорошенко, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталія Цимбал, а також заступник голови РДА Валентина Савицька та начальник відділу культури і туризму, уродженець с. Теолин Монастирищенського району, Василь Полонський, урочисто передали монастирищанам естафету «Черкащина. Віхи 60-літньої історії».
    У своєму виступі Сергій Васильович побажав усім жителям Монастирищини трудових успіхів, терпіння, наснаги, Божого благословіння. Також він подякував за теплий прийом та запашний коровай.
    Від нашого району естафету прийняли голова районної державної адміністрації Володимир Басанець, голова районної ради Ігор Нестеренко, голова районої ради ветеранів Микола Терещук, представник від молоді Вікторія Косенко.
    Приймаючи обласну естафету від голови Жашківської районної адміністрації Сергія Дорошенка, голова Монастирищенської райдержадміністрації Володимир Басанець висловив гордість за Монастирищенський край та запевнив, що жителі району неодмінно напишуть на сторінках альбому про славні традиції та людей, які прославляли і продовжують славити свій рідний край. А ще запевнив, що наша вишиванка на рушнику буде найкращою.
     Після  вписання  в альбом найважливіших віх 60-літньої історії району та вишивання рушника самобутніми узорами, естафету буде передано на Христинівщину.   
     Учасників та гостей дійства порадували монастирищани святковим концертом за участі місцевих аматорів сцени.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись