Перемога черкаських спортсменів у престижній спартакіаді

 
 
 

 
 
 31 травня 2013 року команда депутатів усіх рівнів Черкаської області здобула перемогу у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради, обласних, міських, районних та селищних рад, яка традиційно проходить в Алушті.
  Цього року для участі в спартакіаді прибуло 18 команд з усієї України. Багато хто з учасників пройшли відбір на обласних змаганнях, де показали свої здібності в іграх у волейбол, шахи, настільний теніс, шашки, з міні-футболу та інших видів спорту.
  Завдяки наполегливості та добрій підготовці представники нашої області зуміли здобути загальну перемогу. Головним конкурентом нашої команди були депутати з Івано-Франківської області. Саме їх наша команда обіграла в командних видах спорту. Зокрема, волейболісти у фіналі змагань перемогли свого суперника з рахунком 2:0.
   Долю загальнокомандного золота визначав також футбольний фінал черкаських та івано-франківських депутатів. Основний час завершився з рахунком 0:0, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими були наші футболісти – 5:3. Саме ця перемога дозволила черкащанам виграти спартакіаду, випередивши таким чином головних конкурентів.
Третє місце здобула збірна команда депутатів з Житомирської області.
  Надзвичайно приємно відзначити, що свій внесок у загальнокомандну перемогу зробили і депутати нашого району. Так, основними гравцями, які складали кістяк обласної футбольної збірної, були голова Монастирищенської районної ради Ігор Нестеренко, депутати Дмитро Плиска, Володимир Коробко та Микола Янковий, а до складу волейбольної команди входили наші представники Олег Семеновський та Олексій Гулеватий.
   1 червня відбулося урочисте нагородження переможців та учасників змагань.
   Нагадаємо, що це вже втретє поспіль у Криму збираються депутати всіх рівнів, аби позмагатися у різних видах спорту та гідно представити свій регіон на Всеукраїнській спартакіаді. Минулого року черкащани були другими.
  Щиро вітаємо команду депутатів Черкащини та представників Монастирищини з вагомою перемогою у Всеукраїнській спартакіаді! Бажаємо і надалі примножувати спор­тивні досягнення, особистим прикладом пропагувати спорт, здоровий спосіб життя, гармонійний розвиток особистості.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
 
Повернутись