Перемога в зональних змаганнях з волейболу

9 лютого в м.Умані на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 7 відбулись зональні змагання з волейболу (дівчата), в яких взяли участь шість команд з Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Жашківського районів, Жашківської ОТГ та смт. Бузівки.
Монастирищенський район представляли учні (дівчата) МЗЗСО І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит", а саме: Бровко Марина (11-А), Мазур Вікторія (10-Б), Кирпа Марія (10-Б), Скупа Наталія (10-В), Мандзюк Алла (10-А), Кобасюк Владислава (10-А), Чекман Анна (10-Б), Чекман Юлія (7-В). Головний тренер Бондаренко Н.Н., керівник команди Маленький С.О.
У ході змагань Монастирищенська команда була "сіяною" і очолила групу "Б", до якої також увійшли команди смт. Бузівка та Жашківської ОТГ. Монастирищанки з легкістю виграли у своїх суперників з однаковим рахунком 2:0, і вийшли з групи з І місця, де їх чекала команда Жашківського району. У фінальній грі наші дівчата також не мали проблем з супротивниками та виграли з рахунком 2:0. Кращим гравцем турніру стала Чекман Анна.
За підсумками змагань наша команда посіла І місце та представлятиме наш край в м. Черкаси.
Тренерський штаб та команда щиро вдячні за підтримку та допомогу у її підготовці начальнику відділу освіти Монастирищенської РДА Ганжалі Т.С, завідувачу КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенкької районної ради" Залозній Н.Р, методисту з фізичної культури КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенкької районної ради" Гуцал Т.Д, директору МЗЗСО І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит" Стороженко Н.А, заступникам директора Бузі Л.П., Тонюк А.А, педагогу-організатору Подоляко Л.Г., всьому методичному об’єднанню з фізичної культури, медичній сестрі Матушко Т.М. та всім тим, хто підтримував і вірив в перемогу нашої команди.
Щиро вітаємо переможців та тренерів з черговою перемогою, бажаємо їм в подальшому підкорювати нові вершини!
 
Повернутись