Під головуванням Президента відбулось засідання Комітету з економічних реформ

 
 
 
 
    11 червня 2013 року під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулось засідання Комітету з економічних реформ. За повідомленням прес-служби Глави держави, тема засідання – стан виконання пріоритетних завдань модернізації соціальної сфери та соціальних ініціатив Президента України.

    Як зазначив Глава держави у вступному слові, на засіданні будуть розглянуті питання якості життя людей, соціальної та медичної сфери. «Соціальний вимір є пріоритетом державної політики України», – сказав Віктор Янукович.

   Він наголосив, що за останні роки Україна досягла певних позитивних зрушень, але їх, на переконання Глави держави, поки що замало. «Нам ні в якому разі не можна зупинятись. Незважаючи на те, що вирує криза в світі, незважаючи на те, що вона суттєво зачепила Україну, але шлях, який ми обрали, він незмінний», – сказав Президент.

   На засіданні Комітету були також розглянуті питання про стан виконання завдань Національного плану дій на 2013 рік, зокрема щодо реформування медичної сфери, стан реалізації соціальних ініціатив, впровадження нових інструментів стимулювання зайнятості, результати роботи інституту соціальних працівників.

   Також під час засідання обговорено результати модернізації системи охорони здоров’я у пілотних та непілотних регіонах і впровадження проекту з відшкодування частини вартості ліків для хворих на гіпертонію тощо.
 
Відділ з питань інформаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись