Підготовка до літнього мовного табору 2019

В опорному закладі розпочалася копітка підготовка до літнього мовного табору 2019.

З 17 по 19 квітня Барвінок С.Л. відвідала тренінги у м. Ірпінь Київської обл., де зібралися вчителі іноземної мови з усіх куточків України та надзвичайна команда тренерів #GoCamp.

Протягом триденних зустрічей учасники отримали потужну методологічну підтримку, ознайомилися з основними принципами організації пришкільного мовного табору та долучилися до нетворкінгу.

Ініціативу організації #GoGlobal у проведені мовних таборів із залученням волонтерів активно підтримує наш міністр освіти та науки Лілія Гриневич. І цьогорічна її особиста участь у тренінгах є тому яскравим підтвердженням.

Зарядившись позитивними враженнями та цінною інформацією, Світлана Леонідівна (цьогорічний директор пришкільного мовного табору) у команді з творчими та натхненними вчителями іноземної мови нашого закладу мають за мету успішно реалізувати новітні методи викладання та всі меседжі Нової української школи протягом серпневого табору.

                                    За даними опорного закладу МСШ І - ІІІ ступенів                                                                      № 5

Повернутись