Постійна комісія розглянула ряд освітянських питань

 
    21 травня відбулось засідання постійної комісій районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молоді і спорту, яке провела голова комісії Ольга Ковальська.
   У засіданні комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник секретаріату виконавчого апарату районної ради Наталія Шамрай, начальник відділу освіти РДА Тетяна Ганжала, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти Марія Возна, директори шкіл району.
   У ході роботи комісія попередньо обговорила низку питань, рекомендованих для винесення на розгляд чергової сесії районної ради, а саме: про надання дозволу на створення групи з інклюзивною формою навчання на базі групи №3 закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» Монастирищенської районної ради Черкаської області, про попередній розгляд питань щодо пониження на один ступінь і зміну назв Бачкуринського, Лукашівського, Попуднянського, Шабастівського, Терлицького закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області, а також про пониження на один ступінь Івахнянського, Княжиківського, Копіюватського, Леськівського, Шарнопільського  закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області. Необхідність пониження ступенів закладів освіти зумовлена тим, що у вказаних школах є класи із наповнюваністю учнів менше 5 осіб, тобто, неповні, на утримання яких не виділяються кошти із державної освітньої субвенції. А також є повністю відсутні класи. Після проведеного детального обговорення питань, комісія прийняла рішення про винесення на розгляд президії районної ради всіх проектів рішень, крім проекту про пониження на один ступінь Шабастівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, так як присутній на засіданні комісії депутат районної ради Віктор Рикун запропонував перенести розгляд даного питання на один тиждень для його вивчення, на що погодилися члени комісії.
   Крім того, погоджено питання ліквідації Петрівської початкової школи, так як у ній навчається четверо учнів, батьки яких виявили бажання перевести дітей у міську школу №2, де із задоволенням навчаються діти середньої ланки села Петрівки.
  Члени комісії ретельно вивчили питання працевлаштування педагогічних працівників обговорюваних шкіл та питання підвезення дітей до закладів здобування освіти.
  Розглянуті питання порядку денного комісії  погоджені для винесення на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись