Постійна освітянська комісія районної ради провела своє засідання

 
 
   2 лютого 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту (голова – Ольга Ковальська), у якому взяла участь заступник голови районної ради Майя Фариба.
  На початку роботи засідання комісії депутати попередньо розглянули та обговорили проекти районних програм «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, «Організація харчування учнів 1-4 класів та учнів 1-11 класів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Монастирищенського району на 2016-2017 роки».
    У ході роботи комісія ознайомилася із пропонованими змінами до рішення районної ради від 01.10.2015 № 43-4/VI «Про звільнення від плати за утримання дітей в навчально-виховному закладі району», звільнивши двох матерів-одиначок від плати за харчування дітей у Монастирищенській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість» та до Програми розвитку футболу в Монастирищенському районі на 2014-2018 роки, надавши громадській організації ФК «Авангард» приміщення грального залу спортивного комплексу ДЮСШ в період з листопада по березень 3 рази на тиждень (було 2 рази) для проведення тренувань та змагань.
    В порядку контролю опрацьовано звіти про виконання програм:
-  районної цільової програми розвитку природничо-математичної  освіти на період до 2015 року;
-    районної програми «Шкільний автобус» за 2013-2015 роки;
-   районної програми роботи з обдарованою молоддю у 2012-2015 роках.
   Крім того, члени комісії розглянули депутатське звернення депутата районної ради Солода В.В. щодо незадовільної роботи автомобілів швидкої допомоги (довгий час очікування після виклику).
  Після детального обговорення депутатами запропоновано винести ряд питань на розгляд сесії районної ради, з інших питань підготовлено відповідні висновки і рекомендації.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись