Постійні комісії Монастирищенської районної ради опрацювали питання порядків денних засідань

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян.
Розпочав та вів засідання голова постійної комісії Павло Гора. В ході засідання постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук та депутати районної ради.
Павло Юхимович ознайомив усіх присутніх із порядком денним засідання.
Члени постійної комісії ознайомилися із проєктом рішення районної ради про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2020 року.
Далі депутати районної ради ознайомилися із текстом звернення Черкаської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів, відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії їхніми державами - членами, з іншої сторони та заслухали депутатський запит депутата районної ради Жука В. П.
Детально обговоривши усі питання порядку денного засідання, члени президії вирішили винести їх на розгляд чергових засідань президії та сесії районної ради.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

Сьогодні, 23 червня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молоді і спорту, яке провела голова комісії Ольга Ковальська.
У засіданні комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту райдержадміністрації Тетяна Ганжала, директори закладів загальної середньої освіти району.
У ході роботи комісія попередньо обговорила питання, рекомендовані для винесення на розгляд чергової сесії районної ради. Зокрема, відповідно до підпункту 1 пункту 3 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту», враховуючи згоди на укладання трудових договорів керівників закладів загальної середньої освіти району, рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради питання про припинення безстрокових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти Монастирищенського району з одночасним укладенням контрактів (трудових договорів) строком на шість років з керівниками закладів загальної середньої освіти Монастирищенського району без проведення конкурсу:
1) Завальною Тетяною Анатоліївною, директором опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2» Монастирищенської районної ради Черкаської області;
2) Ковальською Ольгою Михайлівною, директором опорного закладу «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Монастирищенської районної ради Черкаської області;
3) Кравчук Аллою Петрівною, директором Івахнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області;
4) Молдованом Валерієм Володимировичем, директором Монастирищенського ліцею-інтернат Монастирищенської районної ради Черкаської області;
5) Мотилюк Зоєю Анатоліївною, директором опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської районної ради;
6) Онищук Аллою Вікторівною, директором Шарнопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області;
7) Скригонюк Ольгою Миколаївною, директором Княже-Криницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області;
8) Стороженко Наталією Анатоліївною, директором опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської районної ради Черкаської області;
9) Дудченком Олександром Петровичем, директором Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області, за його згодою як з керівником, який отримує пенсію за віком, строком на один рік.

У ході роботи депутати погодили питання внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Монастирищенському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 квітня 2016 року №6-6/VІІ, замінивши у тексті та додатку до програми назву виконавця заходів та розпорядника коштів з «відділ освіти» на «відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації» та розглянули розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

 

Розглянуті питання порядку денного комісії погоджені для винесення на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

 

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

 

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

 

Сьогодні члени постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності обговорили порядок денний свого засідання. В ході засідання постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутати районної ради.
Голова постійної комісії Володимир Левадський ознайомив членів постійної комісії з питання даного засідання.
Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана Недогода доповідала з питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 № 42-29/VII "Про районний бюджет на 2020 рік".
Далі депутати районної ради ознайомилися із проєктами рішень районної ради "Про оренду приміщень" та "Про надання згоди на прийняття телемедичного обладнання".
Члени постійної комісії одноголосно вирішили винести дані проєкти рішень на засідання президії районної ради.

 

 

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

 

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол, гостиная и в помещении

 

 

 

Голова постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції Руслан Плетінка провів засідання постійної комісії. В ході засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, члени постійної комісії, представник Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.
На порядок денний засідання було винесено один проєкт рішення районної ради про депутатський запит депутата районної ради Жука Василя Павловича до начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області Поліщука М.І щодо вжиття заходів до посилення з боку поліції контролю за дотриманням маскового режиму у закладах торгівлі міста і району, попередженням випадків порушення правил дорожньої безпеки неповнолітніми мотоциклістами на автошляхах, за виготовленням та продажем самогонної алкогольної продукції на території міста і району.

Члени постійної комісії підтримали дане звернення та вирішили винести його на розгляд засідання президії районної ради .

 

 

На изображении может находиться: люди сидят, стол, гостиная и в помещении

Повернутись