Постійні комісії Монастирищенської районної ради опрацювали питання порядку денного президії

    Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності.

    В ході засідання взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, члени комісії, в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий.

  Розпочав та вів засідання  голова постійної комісії  Володимир Левадський, який ознайомив усіх присутніх із порядком денним :

1. Про внесення змін до рішення районної ради “Про районний бюджет на 2018 рік”.

2. Про оренду приміщення.

3. Про затвердження типової форми контракту  з  директорами  закладів загальної  середньої , дошкільної та позашкільної освіти району.

4. Про нову редакцію Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, закладів, установ, організацій, що належать до районної комунальної власності.

5. Про  перелік  об’єктів нерухомого майна та реєстр корпоративних прав.

   Детально обговоривши питання порядку денного засідання, члени постійної комісії вирішили винести їх на розгляд засідання президії та чергової сесії Монастирищенської районної ради. 

Постійна комісія з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції

    Засідання розпочав та вів голова постійної комісії Руслан Плетінка.

На порядок денний засідання було винесено такі питання :

1. Про Програму підтримки рівня бойової готовності військової частини Національної гвардії України 3061 на 2018 – 2020 роки.

2. Про районну Програму «Територіальна оборона на 2018 – 2022 роки".

  Обговоривши проекти Програм, члени постійної комісії вирішили винести їх на розгляд президії.

     В ході засідання взяла участь заступник голови районної ради Майя Фариба. 

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту

Голова постійної комісії Ольга Ковальська ознайомила з порядком денним :    

1. Про створення тимчасової контрольної комісії Монастирищенської  районної ради для перевірки якості послуг з харчування дітей в навчальних та дошкільних закладах району, закупівельних цін на продукти, які для цього використовуються, видатків районного бюджету на реалізацію зазначених послуг у 2018 році.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.05.2012 № 14-13/VI«Про районну  цільову програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року».

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.03.2016 № 5-11/VI«Про районну цільову програму підвищення якості шкільної природничо – математичної освіти на період до 2017 року»

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 04.02.2016 № 4-7/VII«Про районну програму «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки».

5.  Про звільнення завідуючої закладу дошкільної освіти (ясла – садок) «Усмішка».

6.  Про врегулювання трудових відносин з директором закладу дошкільної освіти (ясла – садок) загального типу «Колобок».

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-12/VII "Про погодження структури і чисельності установ культури району на 2018 рік".

8. Про попередній розгляд питання про призначення керівників закладів освіти району.

     У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, члени постійної комісії, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Кудин, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала. 

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись