Постійні комісії Монастирищенської районної ради продовжують свою роботу

   Вчора відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,  роботи  підприємств промисловості, житлово-комунального господарства, інвестицій  та  підприємництва. В ході  роботи засідання взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба. 

     Голова постійної комісії Валентин Кадук ознайомив усіх присутніх із порядком денним засідання.

    Члени комісії заслухали про виконання Програми економічного  і соціального розвитку Монастирищенського району за 2016 рік та ознайомилися із Програмою розвитку малого і середнього підприємництва у Монастирищенському районі на 2017 – 2020 роки.  Депутати районної ради ознайомилися із умовами проведення щорічного районного конкурсу "Населений  пункт найкращого благоустрою".

 Сьогодні розпочала свою роботу постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян. В ході засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба та 4 члени комісії.

   Депутати ознайомившись із зверненнями Кам’янської та Тальнівської районних рад, вирішили підтримати їх та винести на розгляд чергової сесії.

  Заслухали звернення депутатської фракції ВО «Батьківщина»  стосовно вжиття  заходів  для  скасування  рішень,    якими введено щомісячну абонентську плату для населення  за підключення до системи газопостачання.

  Члени постійної комісії заслухали депутатський запит депутата  районної ради Жука В.П. та розглянули питання про затвердження розпоряджень голови районної ради. Депутати ознайомилися із Програмою підтримки діяльності районних громадських організацій.     

   З усіх заслуханих питань, члени постійної комісії вирішили винести їх на розгляд засідання президії та чергової сесії районної ради. 

 

Виконавчий апарат районної ради 

     

    

   

    

 

   

 

 

Повернутись