Постійні комісії Монастирищенської районної ради розпочали свою роботу

   5 квітня  розпочали роботу  постійні  комісії Монастирищенської районної ради.

        Голова постійної комісії з питань законності, правопорядку надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористчиної операції, Руслан Плетінка,  розпочав засідання, ознайомивши усіх присутніх із порядком денним. В ході роботи засідання взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук.

    Заслухали про районну Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2017 – 2020 роках; про районну Програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт  у 2017 році в Збройних силах України та членів їх сімей; про внесення змін до районнної Програми «Територіальна оборона на 2016 – 2017 роки». 

     Заслухали звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району   Мариніної І.В. та винесли на розгляд питання про продовження терміну дії контракту з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району Мариніною І.В.  

    Члени комісії заслухали розглянули питання про затвердження списку присяжних Монастирищенського районного суду Черкаської області. 

 

 Також відбулося засідання постійної комісії  з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту, яке провела голова комісії Ольга Ковальська.  У засіданні взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук та заступник голови районної ради Майя Фариба.

     Присутні заслухали  та підтримали винести на розгляд чергової сесії  районної ради про Статут Степівського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня Монастирищенської районної ради Чекркаської області та затвердження нової редакції Статуту Монастирищенської ДЮСШ. Також члени комісії розглянули та рекомендували на розгляд сесії винести питання про призначення  на посаду головного лікаря Комунального підприємства «Монастирищенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги». 

 Члени постійної комісії розглянули ряд програм, які необхідно підтримати та затвердити на черговій сесії, а саме : про Комплексну програму забезпечення житлом працівників бюджетної сфери у Монастирищенському районі на 2017 - 2020 роки; про Програму відзначення пам’ятних дат, визначних подій, свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у Монастирищенському районі на 2017 -2020 роки; про регіональну Програму інформатизації сфери охорони здоров’я Монастирищенського району на 2017- 2020 роки.

   Депутати Монастирищенської районної ради заслухали про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-6/VII "Про погодження структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік".

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись