Постійні комісії провели свої засідання

 
 
   24 січня 2017 року депутати Монастирищенської районної ради працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд тринадцятої сесії районної ради.
 
Спільне засідання
постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування
та постійної комісії з питань законності, правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористичної операції
 
 
 
   У роботі спільного засідання постійних комісій взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба.
 
    На засіданні розглянуто такі питання: 
1. Про звіт голови Монастирищенської районної ради Орендарчука         М.О. про діяльність за період з грудня 2015 року.
2.  Про погодження цін на лісопродукціюна І квартал 2017 року.
3. Про затвердження технічної документації із землеустрою про              нормативну грошову оцінку земельних ділянок. 
4. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та         звільнення з посади керівників комунальних підприємств, закладів,  установ, організацій спільної власності міста, селища, сіл     Монастирищенського району.
5. Про затвердження Програми підтримки статутної діяльності             Монастирищенської районної організації Товариства Червоного         Хреста України на 2017-2018 роки
 
   На своєму засіданні депутати узгодили проекти рішень, внесли відповідні пропозиціїта запропонували винести дані питання на розгляд чергової сесії районної ради. 
 
 
 
 
Спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності, постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту
 
   У роботі засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко.
  Члени постійних депутатських комісій попередньо розглянули проект звіту голови районної ради за період з грудня 2015 року, проект рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VII "Про районний бюджет на 2017 рік", а також погодили питання підвищення посадових окладів педагогічних працівників закладів та установ освіти району, внесення змін до структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік, внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна і реєстру корпоративних прав, надання дозволу на виділення дров. 
  Жваве обговорення викликав розгляд питання створення комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»
   У ході засідання комісії депутати попередньо розглянули питання про призначення на посаду головного лікаря Монастирищенської центральної районної лікарні, погодили реорганізацію Степівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» та внесення змін до рішення районної ради від 20.10.2016 №10- 17 / VІІ «Про звільнення від плати за утримання дітей в навчально-виховному закладі району».
  На завершення роботи спільне засідання постійних комісій опрацювало депутатські запити депутата районної ради Руслана Плетінка щодо забезпечення житлом лікаря загальної практики сімейної медицини Монастирищенської ЦРЛ Тараса Іватьо та депутата районної ради Василя Жука щодо збереження державного мисливського фонду у районі.
 
   Загалом, всі питання були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на черговій сесії районної ради. 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись