Постійні комісії районної ради продовжують свою роботу

Засідання постійної комісії районної ради

з питань бюджету, фінансової та податкової політики,

приватизації, власності

 

    Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової та податкової політики, приватизації, власності, яке розпочав голова комісії Володимир Левадський. У ході роботи засідання взяли участь 5 членів комісії (із шести), а також голова районної ради Микола Орендарчук, в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий, в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Неля Залозна, директор комунального лісогосподарського підприємства Анатолій Косянчук, завідувач архівного сектору Оксана Шевчук. 

    Голова постійної комісії Володимир Левадський вніс пропозицію затвердити такий порядок денний засідання :

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.04.2016 № 6-5/VII "Про районну програму розвитку архівної справи на 2016 - 2020 роки".

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2015 № 3-23/VII "Про районний бюджет на 2016 рік".

3. Про оренду приміщень.

4. Про майно районної редакції газети "Зоря".

5. Про надання дозволу на виділення пиломатеріалів.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 07.12.2015 № 2-20/VII "Про надання дозволу на купівлю автомобілів".

7. Про надання дозволу на проведення ремонтних робіт.

9. Про придбання основних засобів.

10. Про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей у Монастирищенському районі на 2016 - 2020 роки.

11. План роботи постійної комісії на ІІ півріччя 2016 р.

    В результаті проведення засідання постійної комісії депутати розглянули та підтримали усі проекти рішень і внесли пропозицію винести на розгляд дані питання. Слід зазначити, що інформацію про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей у Монастирищенському районі на 2016 - 2020 роки взяти до відома.

 

Засідання постійної комісії 

з питань освіти, культури, охорони здоров’я,

засобів масової інформації, молоді і спорту 

 

  7 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту, яке провела голова комісії Ольга Ковальська.
  У роботі комісії взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук.
  На своєму засіданні комісія розглянула 5 питань, включених до порядку денного. 
  У ході роботи депутати заслухали інформацію головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Нелі Залозної про організацію і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей у навчально-виховних закладах району. Марія Возна, головний бухгалтер відділу освіти, співдоповідала з питання фінансування дитячої оздоровлення. Крім того, на розгляд засідання постійної комісії було винесено питання про внесення змін до рішення районної ради 24.03.2016 №5-11/VІІ щодо районної цільової програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти, що зумовлене рішенням Черкаської обласної ради від 03.06.2016 №5-9/VII «Про внесення змін до обласної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року», згідно з яким навчальним закладом, для якого планується закупити набір LEGO у 2016 році визначено  Монастирищенську спеціалізовану школу  І-ІІІ ступенів №5 Монастирищенської районної ради.
  Начальник відділу з питань регіональної та інформаційної політики, зв’язків із засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Світлана Семененко ознайомила присутніх з проектом районної програми розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року. Дана програма спрямовує зусилля місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на створення умов для ефективного функціонування третього сектору, що є важливою передумовою залучення громадських організацій до формування державної і регіональної політики та більш повного використання їхнього потенціалу для розвитку регіону.
  Після проведеного детального обговорення постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту прийняла відповідні висновки з розглянутих питань та рекомендувала винести їх на розгляд чергової сьомої сесії районної ради.
  У ході засідання комісія затвердила план роботи на друге півріччя 2016 року. 

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись