Презентація супермаркету «Лідер»

27 лютого 2020 року з ініціативи Монастирищенської  районної філії Черкаського ОЦЗ було проведено чергову презентацію роботодавця фізичної особи-підприємцяСалій Валентини Василівни (супермаркет «Лідер»)

 В нашому місті - це вже третій магазин в мережі супермаркетів «Лідер», що інтенсивно розвивається та засновниками, якого є подружжя Володимира та Валентини Салій.

Супермаркет вражає відвідувачів великим асортиментом якісних товарів, перевірених українських та європейських виробників, акційними пропозиціями та зручністю розташування кожного виду товарів, а також пропонує свіжу продукцію власного виробництва- кулінарні страви, ароматну випічку, готові кондитерські вироби.

Під час проведення презентації  Валентина проінформувала про потребу у працівниках за професією: оператор комп’ютерного набору, продавець продовольчих товарів, касир торговельного залу, про умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, які здійснюються в межах чинного законодавства. Вона також зазначила про можливість стажування та навчання безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням.

В заході взяло участь 15 безробітних, що перебувають на обліку в Монастирищенській районній філії, ФОП Салій В.В., фахівці філії - Вівчар Алла Олександрівна, Рибчинецька Віта Петрівна та провідний юрисконсульт - Бирко Вікторія Миколаївна.

В результаті заходу 2 безробітних  зацікавились  можливістю стажування безпосередньо на робочому місців даного підприємця з подальшим працевлаштуванням.

Проведений захід є актуальним, як для громадян, які шукають роботу так і для роботодавців,зацікавлених у підборі кадрів.

 

 

Повернутись