Презентація виставки «Вишивка наших умільців»

 
 
  «Не мода це й не дивна забаганка… Нелегко нашим недругам збагнуть, чим є для українця «вишиванка»? І що у ній за таємнича суть?» - краще, ніж Анатолій Матвійчук, не скажеш… У цьому переконався кожен, хто відвідав 4 травня Великодню виставку «Вишивка наших умільців», яку щорічно організовують працівники відділення соціально-побутової адаптації при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району.  Цьогоріч свої доробки  представила соціальний робітник Білокур Тетяна Олександрівна (с.Халаїдове), яка з дитинства закохана у цей вид рукоділля. Серед її робіт – рушники, серветки, вишиті хрестиком, гладдю, бісером, гаптовані вироби.Усі вони різножанрові, проте кожен твір приваблює своєю особливою любов’ю до життя і мистецтва.   
 
  Українська вишивка, рушники, на перший погляд, не мають першочергового значення в житті сучасної людини, але вони навівають на серце кожного чари рідної стихії і є живильним бальзамом, який переповнює нас споконвічною могутньою силою українського народу. Безперечно, народна вишивка — це мистецтво, яке і постійно розвивається, тому є величезним багатством, створеним упродовж віків народними майстринями. Наше завдання — не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.
 
Виставку відвідали заступник голови районної ради Майя Фариба, т.в.о начальника територіального центру Ірина Мариніна, учасники творчого самодіяльного колективу "Надвечір'я".
 
 
 
Виконавчий апарар районної ради
Повернутись