Презентували Lego моделі

 Іграшка — це невід’ємний атрибут дошкільного дитинства, без неї гра неможлива. За допомогою іграшок діти освоюють багатогранність світу, готуючись до дорослого життя. Сучасна іграшкова індустрія пропонує широкий спектр різноманітних іграшок. Усі вони яскраві, привабливі зовні, та, на жаль, не всі з них мають розвивальну цінність. Натомість, справді універсальною іграшкою є конструктор LEGO, що забезпечує найширші потреби дошкільника, спонукає до мислення, фантазування, дає дитині змогу відчути себе творцем. Створення цікавих ігрових ситуацій з використанням конструктора LEGO для вчителя є допоміжним інструментом у процесі адаптації дітей до дошкільного закладу.

 12 квітня перед засіданням пленарного засідання Монастирищенської районної ради для депутатів районної ради, сільськими головами місцевих рад, працівниками відділів районної ради та райдержадміністрації, учні Монастирищенської ЗОШ № 5 І - ІІІ ступенів спільно із вчителями  продемонстрували своїми вміння та навики у користуванні Lego - конструюванні. Таке нововедення було розпочато на початку цього навчального року.  

   Учні молодших класів представлили свою  ідею збереження бджіл на планеті, розпочавши знайомленням із своєю героїнею- бджілкою  Ельзою та твариною, яка з нею співіснує в довкіллі – вівцею Габбі. Продемонструвавши постер, який створили на основі зібраної інформації та рухому  лего-модель, яка чітко показує дружбу між бджілками і квітами. Результатом  їх дружби є збільшення  кількості квітів, а значить  і бджіл.

    Учні старших класів продемонструвала свої моделі роботів, показавши створення місії для взаємозв’язку між людиною і твариною та покращення життя тварин на планеті. 

 

  Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись