Президент дав доручення уряду

       Президент України Віктор Янукович підписав доручення уряду щодо прискорення виконання соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України», пріоритетних завдань модернізації медичної сфери, а також підвищення ефективності реалізації соціально значущих проектів у регіонах України, йдеться в повідомленні прес-служби Глави держави.
        Кабінету Міністрів України доручено прискорити внесення на розгляд Верховної Ради та забезпечити належне супроводження законопроектів про внесення змін до Державного бюджету України на 2013 рік і поетапне скасування рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму) для дітей.
         Крім того, уряд має найближчим часом вирішити питання закупівлі не менш як 1000 спеціалізованих автомобілів для регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
         Згідно з дорученням уряду слід до 2 вересня вирішити питання щодо фінансування оснащення оперативно – диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги в регіонах з використанням сучасних СРЗ – технологій для скорочення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта, а також виплати нових надбавок медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги.
        Кабінету Міністрів України також поставлено завдання під час підготовки проекту Державного бюджету України на 2014 рік врахувати видатки на реалізацію соціально значущих проектів з високим ступенем готовності, реалізація яких здійснюється і координується місцевими органами влади, в розмірі не менш ніж 50% загального обсягу державних капітальних вкладень.
Повернутись