Президент України підписав Закон щодо соціального захисту членів сімей учасників АТО

    Президент України підписав Закон України № 1462-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції",  прийнятий Верховною Радою України 14 липня 2016 року.

    Закон спрямований на поліпшення соціального захисту родин учасників антитерористичної операції. Законом вносяться зміни до статтей 1 та 4 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпечним сім’ям" щодо не включення до сукупного доходу сім’ї, яка претендує на дотримання такого виду державної соціальної допомоги, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і навчального складу, які беруть безпосередню участь в антитерористчиній операції на час її проведення. 

     Законом встановлено, що до заяви  про надання державної соціальної допомоги додається довідка встановленої форми про безпосередню участьособи у антитерористичній операції. Реалізація Закону дозволить покращити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь у антитерористичній операції. 

За даними прес - служби Адміністрації Президента України

 

Повернутись