Президія районної ради веде підготовку до чергової сесії

 
 
   21 квітня 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук. У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук.
  На порядок денний засідання було внесено низку важливих різногалузевих питань.
   За результатами роботи президії на шосту сесію районної ради, яка відбудеться завтра, 22 квітня 2016 року, винесено ряд питань: про районну програму розвитку паліативної допомоги на 2016-2020 роки, програму розвитку архівної справи у районі на 2016-2020 роки, про програму оздоровлення і відпочинку дітей у Монастирищенському районі на 2016-2020 роки; погоджено внести зміни до районного бюджету на 2016 рік та таких районних програм: «Призовна дільниця» на 2014-2016 роки, Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2016 рік, програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків».
  У ході роботи депутати розглянули питання виконання комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців Монастирищенського району та погодили винесення на розгляд сесії питання створення Центру первинної медико-санітарної допомоги в районі.
  Серед інших питань, які буде внесено на розгляд сесії, ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності.
   Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні рішення.
 
                                                   Виконавчий апарат  районної ради

Повернутись