Привітали енергетиків району

 

22 грудня своє професійне свято відзначатимуть працівники енергетичної галузі. З нагоди святкової події сьогодні в приміщенні Монастирищенського РЕМу відбулись урочисті збори, участь в яких прийняли заступник голови районної ради Майя Фариба та керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко.
Вітаючи колектив із Днем енергетика Майя Миколаївна зауважила, що енергетична галузь дуже важлива, адже саме від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Побажала нехай завжди усім працівникам РЕМу світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові. А також подякувала колективу за плідну і нелегку працю.
За високі особисті досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю, професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята були відзначені кращі працівники РЕМу спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

                                                         Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись