Привітали христинівчан з 95 річницею утворення району

Картинки по запросу коровай

   

 23 серпня 2018 року голова районної ради Микола Орендарчук та заступник голови районної ради Майя Фариба взяли участь у святкуванні 95-ї річниці утворення Христинівського району. 

  Аграрії району організували агропромислову виставку сучасної техніки та обладнання, яке використовують під час роботи, представили виставку власних виробів та частували гостей стравами української кухні. Поряд розміщалися виставки  майстрів декоративно-прикладного мистецтва. На розгляд були представлені вироби у техніці декупаж, прикраси і картини з бісеру, роботи христинівських художників.

Але найбільше увагу гостей привернула фотовиставка «З витоків історії», де були представлені унікальні фотографії різних часів, історичні довідки населених пунктів Христинівщини. Даний проект готувався декілька місяців та мав на меті за допомогою унікальних старих фотознімків повернути глядачів у минуле Христинівщини, занурити у тодішню атмосферу, передати настрій краю, розповісти про найрізноманітніші сфери життя, дати уявлення про те, як змінювалась Христинівщина. Паралельно на екрані демонстрували фільм про Україну, Черкащину та рідний Христинівський край.
Привітати зі святами завітали почесні гості, зокрема депутат Черкаської обласної Ради Олег Баштан, делегації Уманського та Монастирищенського районів, відомі державні діячі, підприємці.
 
   Загадали цього дня і захисників, які віддали своє життя, виборюючи мир на землі.
   Учасники свята вшанували світлу пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
   Загалом свято пройшло в теплій та родинній атмосфері. Яскраві емоції всім присутнім подарували творчі виступи музичних колективів району.
  Любіть і бережіть свій рідний край, примножуйте його здобутки в ім'я України.

 

                                                                                              За даними Христинівської РДА

Повернутись