Привітали медичних працівників Монастирищини

   

   У третю неділю червня жителі України, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника. Це свято закріплено Указом Президента України № 281/94 від 03 червня 1994 року. день медичного працівника - свято не тільки лікарів, але і медсестер, фельдшерів, молодшого медичного персоналу.

     Працівників галузі охорони здоров’я відзначили й на Монастирищині. Урочистості до їхнього професійного свята сьогодні відбулися в районному будинку культури. 

      Голова Монастирищенської районної ради Микола Орендарчук подякував всім медичним працівникам за їх щоденну нелегку, самовіданну працю, висловив надію про те, що всі ті поступи, які здійснює  держава в медичному реформуванні, нададуть якомога більше полегшення у роботі медпрацівників. Побажав благополуччя, здоров’я, достатку родинам працівників  медичної сфери, а також висловив сподівання та побажання того, що в нашій державі якнайшвидше настане такий потрібний нам всім мир.

     Грамотами районної ради та райдержадміністрації за високий професіоналізм, сумлінне, добросовісне виконання своїх функціональних обов’язків, вагомий внесок в охорону здоров’я населення міста, відданість своїй справі та з нагоди Дня медичного працівника були нагороджені кращі працівники в сфері охорони здоров’я району.

    Шановні медпрацівники, бажаємо Вам міцного здоров’я, тому що і наше здоров’я в цьому випадку буде під вашим надійним захистом. Щастя вам і вашим родинам. І звичайно ж успіхів у роботі !

    На завершення урочистостей для усіх присутніх в залі відбувся святковий концерт за участю аматорів районного будинку культури та художніх колективів міста.

                                             

         

  

                                                             Виконавчий апарат районної ради

Повернутись