Привітали освітян з професійним святом

   

 

    В п’ятницю, з нагоди відзначення Дня вчителя,  вітали освітян району в приміщенні Будинку культури.

   До всіх присутніх з вітальним словом звернулися заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук. 

   Майя Миколаївна від імені головим районної ради, депутатського корпусу районноїх ради та від себе особисто привітала усіх присутніх зі святом. Побажала терпіння, наснаги, удачі, міцного здоров’я, нових кар’єрних успіхів та подякувала усім педагогам за їх невтомну працю. 

          Найкращих педагогів Монастирищини відзначили грамотами районної ради та райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району, сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, успіхи у справі навчання і виховання дітей, активну громадську позицію, почуття патріотизму та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

   На завершення урочистостей для всіх присутніх була представлена чудова концертна програма за участю учнів місцевих  шкіл та БДЮТ, художніх колективів та працівників районного будинку культури.

  Також, з нагоди Дня працівників освіти,  в актовій залі дитячої музичної школи відбувся урочистий концерт. Вихованці даного закладу привітали своїх педагогів піснями та грою на музичних інструментах.

   В святкових урочистостях взяли участь також начальник організаційного відділу районної ради Ірина Комар та керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко, а також вручили грамоти кращим педагогам закладу.

 

  Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись