Привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

     У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Адже вони щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. 
    Напередодні свята, у п’ятницю, 4 листопада, у актовій залі будинку рад відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери за участю голови районної ради Миколи Орендарчука, заступника голови районної державної адміністрації Руслана Терещука, керівників та працівників соціальних управлінь, відділів та служб району. 
    Голова районної ради Микола Орендарчук  подякував працівникам соціальної сфери району за сумлінну працю, а також побажав здоров’я, наснаги, витримки для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.
   У рамках заходу кращих працівників соціальної галузі району було нагороджено грамотами районної ради та райдержадміністрації. 
  До привітань з нагоди свята приєдналися і працівники культури району, подарувавши присутнім декілька пісенних композицій.

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись