Привітали родини загиблих учасників АТО з новорічними святами

Новорічні свята – хороша нагода приділити більше уваги тим, в чиїх руках і серцях плекалися Герої – учасники антитерористичної операції, які у боротьбі за українську державність віддали найдорожче – свої життя.
Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук спільно із заступником голови районної державної адміністрації Русланом Терещуком відвідали сім’ї загиблих наших бійців : батьків Олександра Грицаюка , маму Руслана Нищика, маму Віталія Шамрая та привітали їх з Новим роком і з Різдвом Христовим. Побажали міцного здоров’я, Божого благословення, добра, миру, оптимізму та висловили слова подяки, співчуття та розуміння непоправної втрати,.
Ваші сини – справжні Герої, які у непростий для України час стали на її захист. Віримо в припинення війни на Сході, та те, що Україна нарешті стане такою, за яку вони боролися – вільною і незалежною, - наголосив голова районної ради Микола Орендарчук. - Бажаю, щоб у ваших оселях завжди панував мир, злагода та затишок. Нехай святковий настрій збережеться у ваших серцях упродовж всього року, а щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров'ям, щастям, взаєморозумінням і любов'ю.
Після привітань та слів підтримки члени родин загиблих учасників АТО отримали подарунки.
Також відвідали дітей, загиблих учасників АТО : Романа Бевза та Петра Кізіма. Микола Орендарчук побажав міцного здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення дитячих мрій, щоб у їхніх серцях завжди панував мир, злагода та доброта. Ми всі пам’ятаємо подвиги Ваших батьків і схиляємо низько голови в пам’ять про них», - сказав Микола Олексійович.
Дітям були вручені солодощі та подаруночки.

 

 

Повернутись