Привітання до Дня району

                                                                                           
 
                      Шановні жителі Монастирищенського району!
 
   Наша земля багата славними традиціями, незабутніми трудовими  і ратними звершеннями кожного з поколінь, що творили славну історію Монастирищини. Історія району розпочинається з 1923 року, але історія землі Монастирищенської, одного з мальовничих куточків України – незрівнянно довша.
 
  Як відомо, історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за роки становлення і розвитку Монастирищенського району,  його жителям є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, монастирищани трудилися та створювали, запроваджували та досягали.
 
  Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, підприємців, промисловців, усіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю.
 
  Незалежність і воля не даються легко. Є труднощі, певні невзгоди, гіркота важкої праці. Але все це можна пережити. Головне для нас – зберегти надбання минулого: ні з чим незрівнянну святу духовність нашого трудолюбивого народу. Не топтати народних святинь, не поставити на коліна людей великої відданості своїй Батьківщині, примножувачів її краси і слави з генами козацького роду.
 
 Добра, благополуччя, здоров’я, достатку і щастя всім жителям району! 
 Нехай обходять стороною вас негаразди і прикрощі, а кожен прожитий день приносить лише радість і задоволення.
   Нехай береже вас Бог і шанують люди!
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                       Т.Г.Пачесюк
 

 

Повернутись