Привітання голови Монастирищенської районної ради з Днем Незалежності України

 

Шановні друзі!

 

     Напередодні відзначення 26 - ї річниці Дня Незалежності України дозвольте привітати всіх вас з наступаючим святом і побажати, в ці непрості для  Батьківщини часи, найперше миру та  злагоди в наших сім’ях та в нашій країні.

     Зичу всім нам усвідомлення того, що кожен з нас – частинка України, а разом ми – рушійна сила для змін на краще, що маємо підтримувати тих, хто відстоює цю незалежність, а також згуртованості та гордості за свою країну!

     Коли, як не сьогодні, питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Україна вкотре переживає страшні випробовування. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України. У такий тяжкий час ми повинні бути єдині, зі спільною метою – незалежністю держави!

   Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини, заради майбутнього України.

  Від усього серця бажаю усім нам міцного здоров’я, добробуту у сім’ях, благополуччя, процвітання, а головне – мирного неба над Україною! 

Ми переможемо! Слава Україні!  Героям Слава !

     З Днем Незалежності, Україно !

 

З повагою

Голова Монастирищенської

районної ради                                      М.О.Орендарчук

Повернутись