Привітання голови районної ради з днем Гідності та Свободи

Картинки по запросу привітання до дня гідності та свободи

 

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем Гідності та Свободи!

  У цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013 - 2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

   Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

  Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. 

   Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

   Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків та дідів! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб ! Хай береже нас усіх Господь  і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

 

З повагою

Голова районної ради                               М.О.Орендарчук

Повернутись