Привітання голови районної ради з Днем українського козацтва

Картинки по запросу день українського козацтва

Шановні жителі Монастирищенського району!

        14 жовтня є особливим днем для всіх українців. Цього дня  ми відзначаємо три величних свята – День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. І це дуже символічно, бо всі ці три свята пов’язані між собою. Часи козацтва – частина героїчного минулого українського народу. На славних прикладах козаччини виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. А Пресвята Богородиця з давніх-давен була покровителькою українського козацтва ,  усіх українських збройних формувань і нині залишається заступницею всіх українських військових.

  Історія має властивість повторюватись. І вже в наш час нащадки славних козаків – сучасні українці, виборюють у зовнішнього агресора право України самостійно обирати шлях розвитку, захищають незалежність України, мир і спокій громадян. Цей день, 14 жовтня, символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України.

     Нині військовослужбовці ЗСУ, продовжуючи славні традиції попередніх поколінь, не тільки докладають усіх зусиль для забезпечення бойової готовності нашої армії, підвищують професійну майстерність, але й свідомо виконують свій конституційний обов’язок на сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

    Цей день є  днем пам’яті та пошани всіх, хто у різні часи боронив і боронить нашу землю від ворога.      

      Тож з нагоди свята бажаємо  мужнім захисникам Вітчизни – воїнам і ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій на території інших держав, воїнам-миротворцям, фронтовикам, учасникам АТО і ООС, міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя.

      Нехай Пречиста Богородиця береже нас від підступності ворогів,  від чвар і розбрату, дає нам мудрість і терпимість одне до одного заради майбутнього України.Нехай мир запанує на нашій Українській землі. Слава Україні!

 

Голова районної ради                                     М.О. Орендарчук                                                                          

Повернутись