Привітання голови районної ради з нагоди 8 Березня

Любі, милі, чарівні і прекрасні наші жінки!

 

         За доброю традицією зісвятом 8-го Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. 

         Все прекрасне на землі пов’язане з вічним і незабутнім образом жінки-матері, жінки-громадського діяча, вірної подруги, доброї доньки, чарівної внучки, тобто - найкращої, наповнюючої, завжди привабливої і за необхідності вимогливої половини людства. 

         Жінки віддавна є надійною опорою на роботі, у соціальній сфері, у сім’ї і господарстві. Сучасне, динамічне життя не обходиться без активної участі жінок, професійна компетенція яких впродовж 20 століття практично зрівнялася з чоловіками, а в 21 столітті вочевидь випереджає сильну стать. Ваша невичерпна енергія й оптимізм, материнська лагідність і турбота про дітей постійно додають снаги нам у складні часи. Ніжні, працьовиті руки, добре, чуйне серце, неперевершена врода наших славнихжінок є справжньою окрасою нашогоо краю, гордістю і надією молодої держави. 
         Лише поряд з вами, дорогі жінки,чоловіки цілої планети почувають себе справжніми лицарямиізахисниками,діячами і переможцями, і все – заради єдиного ніжного погляду і щирих почуттів. 

         Прийміть мої щирі, теплі і сердечні вітання з нагоди цього чудового свята і дозвольте побажати вам, дорогі і неповторні, ласкаві і незламні землячки, міцного здоров’я, земного щастя, пишної вроди, успіхів у всіх справах, матеріального добробуту, сімейної злагоди, вдячних дітей і святкового настрою. 

         Нехай ваша доброта і жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а ваша праця йде на користь обраній справі, дає наснагу для здійснення всіх задумів!

        Бажаю, щоб ваша життєва стежина була встелена квітами, а доля дарувала багато приємних несподіванок!

         Хай вічне кохання і щастя материнства осяюють ваше життя! 
         З весною вас, чарівниці і господині!

 

Голова районної ради                                                    М.О.Орендарчук

 

        

 

Повернутись