Привітання випускникам 2016 року

Дорогі випускники!

  Щороку разом із буянням природи приходить свято випускників, до якого заздалегідь готуються не тільки старшокласники, але й їхні батьки, рідні й учителі. Понад дві сотні юних монастирищан залишать цьогоріч навчальні заклади й отримають атестати «зрілості», говорячи дитинству – прощавай… 
     Вдячна пам’ять надовго збереже спогади про вчителів, шкільні події і юну радість життя.
    Від імені депутатського корпусу районної ради прийміть мої щирі вітання з цим світлим днем і від себе особисто – як від батька, якому близькі і зрозумілі ці почуття.
    Попереду в кожного – своя незвідана життєва дорога з її злетами й падіннями, досягненнями та невдачами. Щоб досягти певних висот у житті, впевнено господарювати на своїй землі, потрібно бути наполегливими, витривалими, сміливо й творчо використовувати набуті знання.  
      Вірю, що ваша нерозтрачена енергія, дорогі випускники, ваші ентузіазм та здібності допоможуть реалізувати своє маленьке, але сміливе «я» - свою особистість.
     Від наполегливості кожного з вас, цілеспрямованості та вміння працювати на користь загальної справи залежить майбутнє України. Переконаний, що ви впишете свою сторінку в історію Монастирищини – рідного краю, нашої держави. А вчителі, батьки, друзі будуть захоплюватись і гордитись вашими здобутками. Усе це у вас попереду. 
  Вітаючи із першим кроком у самостійне доросле життя, бажаювам не помилитися у виборі, знайти свою стежину, здійснити задумане. Зичу на цьому шляху життєвих гараздів, щирих людей, віри й наснаги, упевненості в усіх починаннях і рясних Божих благословінь.
 
      Нехай щастить вам, дорогі випускники!  
 
       У добру путь!
 
 
З повагою
Голова районної ради                                 М.О.Орендарчук
Повернутись