Привітання з нагоди Дня медичного працівника

 

  Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники і ветерани галузі охорони здоров’я Монастирищини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!
За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі та медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.
Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості і милосердя. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру й надію на зцілення в людських душах.
Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім одужання, очікують уваги, тепла і терпіння.
Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших краян. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.
Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, спрямовуючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.
Зі святом вас!

 

 

З повагою
Голова районної ради                             М.О.Орендарчук

Повернутись