Привітання з Великоднем

                                                      
 
  Надходить найвеличніше християнське свято, свято свят і торжество торжеств - Великдень. Він сповіщає про Воскресіння Сина Божого, нашого Спасителя, про перемогу Світла над темрявою, Віри над зневір'ям, Любові над злом, про неминучу цінність вічних і нетлінних Істин – добра, справедливості, милосердя, благодіяння нужденним, терпіння й всепрощення. Ці немеркнучі Христові заповіти возвеличують наші душі, наповнюючи їх благодаттю й надією на спасенне вдосконалення, яке так необхідне для нас самих, для суспільства, для держави. Ми повертаємось до них знову й знову, особливо, коли важко, коли доводиться долати випробування долі, а їх немало на життєвих шляхах кожного. Та перед величчю діяння Сина Божого всі наші негаразди меркнуть і тьмяніють, а душу наповнюють віра й надія на торжество справедливості.
    Христос воскрес!  І для всього всесвіту почалась справжня весна, світлий радісний ранок нового життя, весь світ – матеріальний і духовний, видимий і невидимий – святкує й радіє. Це свято символізує розквіт природи, очищення душі, оновлення людини, воно сповнює нас новими надіями і задумами, надихає впевненістю та оптимізмом, додає сили в добрих справах в ім'я розквіту й процвітання рідної землі.
   Тож, вітаючи вас із  цим Світлим Святом, від щирого серця бажаю: хай Бог дає вам здоров'я, благополуччя, мудрість і благословляє у всіх ваших справах  на добро ближнім, суспільству, нашій благословенній Україні! 
    Нехай світлі й натхненні Великодні свята принесуть у ваші родини злагоду, затишок і благополуччя. Хай у кожній оселі звістка про Святе Воскресіння Христове відгукнеться добром, радістю, чистотою помислів і щирістю почуттів.
       Із Великоднем вас! Воістину Христос Воскрес!
 
 
З повагою
 
Заступник голови районної ради                              Т.Г.Пачесюк
 
 
Повернутись