Призначення субсидій по-новому

Призначення субсидії на наступний період у травні 2019 року встановлюється відповідно до квітневої постанови КМУ. У межах неї цьогоріч із 1 жовтня запроваджують механізм надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, а також внесли зміни до порядку надання субсидій, які набули чинності з 1 травня 2019 року.

У травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний періоддомогосподарствам, які одержували субсидію в попередньому періоді (незалежно від того, в якій формі отримували) і в яких відсутня заборгованість зі сплати послуг. Її нараховують у грошовій готівковій формі без подання нових бланків заяви й декларації.

Житлова субсидія на наступний строк призначається в готівковій формі також громадянам, які одержували субсидію в грошовій готівковій формі й у них наявна заборгованість. Водночас, які не змогли вчасно отримати житлову субсидію в АТ «Ощадбанк» в готівковій формі у зв’язку з тим, що перебували в складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, віком, станом здоров’я.

Повторно в травні із заявою та декларацією повинні звернутися:

o        орендарі житла;

o        внутрішньо переміщені особи;

o        домогосподарства, яким субсидію призначили не на всіх зареєстрованих осіб;

o        особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

o        домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

o        якщо в складі домогосподарства або в родині члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Повернутись