Про актуальне: заходи з енергозбереження

Сьогодні  в залі засідань Будинку рад відбулася нарада з питань енергоефективності щодо механізмів державної підтримки заходів енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також оформлення кредитів на пільгових умовах для придбання євровікон, твердопаливних котлів та утеплення будинків згідно з Державною цільовою економічною програмою енергоефективності.

У семінарі взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Юрій Баранюк, сільські голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації. Також до роботи в нараді  були залучені регіональні представники:  заступник керуючого АТ «Ощадбанк» Вікторія Мазурик, начальник відділу «Епіцентру» Анна Калініченко, начальник відділення АБ «УКРГАЗБАНКу» Руслан Бобошко та бренд-менеджер ТОВ «Будкомфорт» Ігор Тивончук.

Відповідно до програми компенсації населенню кредитів на утеплення, затвердженої Урядом,  передбачаються такі розміри компенсації:

30% на енергоефективні матеріали для фізичних осіб на заходи в  індивідуальних будинків або окремих квартирах;

40% на енергоефективні матеріали для ОСББ та ЖБК на загальнобудинкові заходи.

У серпні цього року Урядом прийнято рішення щодо збільшення граничних розмірів відшкодувань, а також компенсація для отримувачів субсидій на комунальні послуги у розмірі 70%.

Регіональні представники  компаній «ЕПІЦЕНТР» та «ТОВ «Будкомфорт» надали вичерпну інформацію про сучасні енергоефективні технології при проведенні утеплення будинків.

Учасники наради активно обговорили пропозиції представників банків та будівельних компаній та взяли їх до уваги.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись