Про державну підтримку тваринництва у домогосподарствах

big-E_12

Цього року до  Управління агропромислового розвитку надійшло 1988 документів на отримання фінансової допомоги за утримання 3510 голів молодняку великої рогатої худоби. Сума нарахувань склала – 3 млн 58,6 тис. грн.

Селянам, які утримують у своєму домогосподарстві молодняк великої рогатої худоби, цьогоріч з державного бюджету надається спеціальна фінансова допомога.  Щоб отримати її, необхідно дотриматись наступних вимог:
1. Ідентифікувати та зареєструвати в установленому порядку молодняк великої рогатої худоби, який народився в особистому домогосподарстві.
2. Період утримання молодняку – не менше 4-х місяців.
3. Дотацію виплачують за кожні 4 місяці його утримання до 12-місячного віку:
•    віком від 1 до 5 місяців – у розмірі 300 гривень за голову;
•    від 5 до 9 місяців – 700 гривень;
•    від 9 до 13 місяців – 1500 гривень;
Загальний обсяг дотації не перевищує 2500 грн. на одну голову.

Для отримання дотації за молодняк, власник має подати за місцем проживання до сільської, селищної, міської ради або об’єднаної територіальної громади (органу місцевого самоврядування) копії документів:
•    паспорти великої рогатої худоби, видані у встановленому порядку (у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий у встановленому порядку витяг із єдиного державного реєстру тварин);
•    паспорт громадянина України;
•    довідку або угоду про відкриття рахунку в банку;
•    документу, що засвідчує реєстрацію у Держреєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті) – тобто ідентифікаційний код.

Зазначені документи приймають впродовж бюджетного року згідно з черговістю їхнього надходження, про що роблять відповідний запис у журналі обліку фізичних осіб – власників тварин.

                За інформацією Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Повернутись