Кадрові призначенння

 

Призначено керуючого справами виконавчого апарату
Монастирищенської районної ради
 
 
     Згідно з розпорядженням голови районної ради від 20 липня 2012 року за № 17-к з 20 липня цього року керуючим справами виконавчого апарату Монастирищенської районної ради призначено Токмач Олену Станіславівну.
     Токмач Олена Станіславівна народилася 1 серпня 1976 року в м. Умань Черкаської області. Закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Філолог. Учитель української мови і літератури» з відзнакою.
     До призначення працювала на посадах у районній державній адміністрації та районній раді.
 
 
 
Призначено начальника відділу з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого апарату Монастирищенської районної ради
 
 
     Згідно з розпорядженням голови районної ради від 23 липня 2012 року за № 18-к з 23 липня цього року начальником відділу з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого апарату Монастирищенської районної ради призначено Комар Ірину Михайлівну.
     Комар Ірина Михайлівна народилася 5 квітня 1971 року в м. Монастирище Черкаської області. Закінчила Черкаський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Учитель української мови і літератури».
     До призначення працювала на посадах у міській та районній радах.
 
                      За інформацією відділу з питань організаційного забезпеченнчя та внутрішньої політики виконавчого апарату районної ради

 

 

Повернутись