Профорієнтація триває

У світі щороку з'являються нові спеціальності й напрямки роботи, тому більшість молодих людей не уявляють собі, ким бути та де продовжити навчання після школи. Щоб допомогти учням уникнути таких проблем з вибором професії, Монастирищенська районна філія Черкаського обласного  центру зайнятості вже сьогодні допомагає зробити правильний вибір завтрашнім випускникам.

Так протягом вересня 2019 року Монастирищенською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості було здійснено 4 «Виїзних профорієнтаційних заходи для молоді» з використанням МЦПОм. У заходах взяли участь 90 учнів Княжиківського ЗЗСО, Княже-Криницького ЗЗСО, Коритнянського ЗЗСО та Шабастівського ЗЗСО Монастирищенського району.

Саме на таких заходах учні дізнаються про все, що допомагає їм визначитись у виборі професії, знайти відповідь на питання „Ким бути?”,  а також знайомляться з передумовами вибору професії; етапами професійного самовизначення та їх значення при виборі професії,  послугами, що надає служба зайнятості.

Завдяки технічним можливостям МЦПОм, такого типу заходи проводяться у формі інтерактивного спілкування, де фахівці не тільки розповідають про вимоги сучасного ринку праці, професії, що мають попит, важливість здобуття професійної освіти та можливість проходження навчання за сприяння служби зайнятості, але й мають змогу показати профорієнтаційні відеоролики, а учні, у свою чергу, діляться власними знаннями про професії і висловлюють власні міркування щодо свого професійного майбутнього.

Сподіваємося, що зусилля служби зайнятості, спрямовані на допомогу учнівській молоді у виборі майбутньої професії, є надійним орієнтиром у такому непростому питанні.

Повернутись