Програма «Доступні ліки» працює і буде розширюватися

fe2f96c-dostupni-liki

    Урядова програма «Доступні ліки» успішно працює вже більше року і надалі буде розширюватися - заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Програма «Доступні ліки» працює вже більше року. На сьогодні вже за понад 20 мільйонами рецептів люди отримали ліки або безкоштовно, або за зниженою ціною. Близько 2 млн громадян за місяць отримують доступні ліки», – сказав він.

«Якщо ми починали зі 159 препаратів, які були в програмі, то сьогодні їх 239. Ми розширюємо коло препаратів і будемо розширювати програму за рахунок нових нозологій, нових хвороб», – зазначив Віце-прем’єр-міністр, нагадавши, що зараз програма «Доступні ліки» працює для таких захворювань, як цукровий діабет, серцево-судинні захворювання та бронхіальна астма.

   Павло Розенко нагадав, що раніше програму доступних ліків намагалися запроваджувати щонайменше тричі, але через декілька місяців закривали. «Зараз програма працює ефективно, фінансування програми здійснюється стабільно, люди отримують необхідну допомогу», – підкреслив він.

                                      За інформацією Урядового порталу

Повернутись