Проконтролювали хід підготовки Монастирищенської спеціалізованої школи

    Нещодавно голова районної ради Микола Орендарчук спільно із заступником голови райдержадміністрації Русланом Терещуком проконтролювали хід підготовки Монастирищенської спеціалізованої школи і - ІІІ ступенів "Обдарованість" Монастирищенської районної ради до проведення українсько - американського табору "Camp G.L.O.W.". Всеукраїнський англомовний табір відбудеться на базі даного навчального табору.

    Микола Олексійович відмітив, що з моменту його попереднього візиту, 10 липня,  зроблено багато, це і завершення  укладання плитки в санвузлах, установка вікон, фарбувальні роботи тощо

    Не можна не відмітити організаторських здібностей директора школи Валерія Молдована, який доклав максимум зусиль, для того, щоб кошти, виділені сесією Монастирищенської районної ради 6 липня ц.р. використались максимально ефективно, не зважаючи на стислі терміни. 

    Голова районної ради зауважив, що табір буде функціонувати всього один тиждень, а підготовка до його проведення триває набагато більше, разом з тим, умови створені для перебування не лише гостей, а перш за все, для наших дітей, які безпосередньо перебувають та навчаються в Монастирищенській спеціалізованій школі "Обдарованість".

     Залишишлось підвести останні штрихи і заклад готовий до зустрічі гостей. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись