Пролунало свято останнього дзвоника

 
 
    У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, тепла весняна пора приносить до нас свято останнього дзвоника.
 У п’ятницю, 26 травня, останній дзвоник пролунав для школярів Монастирищини. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.
  Незважаючи на похмуру погоду, свято виявилось яскравим і принесло багато вражень усім учням, батькам, педагогам, а особливо випускникам. Тому що саме вони залишають тихий і безтурботний берег країни дитинства та юності, країни, яка носить високу і водночас таку рідну назву Школа. Подорожуючи життям, їм ще не раз захочеться повернутися, але лише приємні, щемливі спогади і мрії мають чарівну здатність повернути нас у дитинство.
   Традиційно керівники районної ради відвідали заклади освіти Монастирищини, розділивши зі школярами святковий настрій, привітали учнів, учителів, батьків.
  Так голова районної ради Микола Орендарчук завітав у гості в МНВК"Ліцей - ЗОШ  І-ІІІ ступенів "Ерудит". Виступаючи перед присутніми, Микола Олексійович привітав учнів із завершенням навчального року й побажав випускникам сміливо йти у доросле життя. Він висловив щиру подяку керівництву й педагогічному колективу школи за виховання справжніх українців, за якими майбутнє не тільки нашого району, а й всієї країни.
 У свою чергу заступник голови районної ради Майя Фариба відвідала Леськівську ЗОШ І - ІІІ ступенів. Щирі слова привітань на свою адресу приймали школярі від батьків та вчителів. Мудрі настанови одинадцятикласникам дала Майя Миколаївна, яка теж колись була випускницею цієї школи. Вона закликала учнів завжди пам’ятати своїх вчителів. «Адже саме вони, не шкодуючи свого здоров’я  та часу,  щодня краплина за краплиною наповнювали ваші голови та душі вічним і цінним, відкривали захоплюючий світ знань, сходинка за сходинкою супроводжували вас по життєвому шляху» - говорила Майя Миколаївна.
  
  Останній дзвоник пролунав... Для більшості школярів настала довгоочікувана пора відпочинку та безтурботності, проте на випускників ще чекає зовнішнє незалежне оцінювання та кропітка робота над вступом до вищих навчальних закладів. Нехай щастить їм! У добру путь!
 
 
Виконавчий апарат районної ради

Повернутись