Проведені спільні засіданя Народної ради і постійних комісій районної ради

 

    26 лютого 2014 року проведено спільне засідання Народної ради, постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової та податкової політики, власності та працівників виконавчого апарату районної ради, на якому обговорено та прийнято рішення про зберігання і подальше використання матеріалу з незаконно знесеного пам’ятника Леніну. На спільному засіданні розглянуто питання благоустрою території  біля Будинку рад.
 
   27 лютого 2014 року проведено спільне засідання Народної ради, постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, соціального захисту населення та дотримання конституційних прав громадян, працівників виконавчого апарату районної ради за участі заступників голови районної державної адміністрації, на якому розглядалися факти про організацію керівниками райдержадміністрації та штабу партії регіонів незаконного примусового відправлення людей – працівників бюджетних установ, жителів Монастирищенського району на антимайдан у Київ.
    На засіданні було прийнято рішення звернутися до громадськості району з  проханням надавати правдиву інформацію про всі порушення, незаконні дії та тиск з боку керівників органів влади, штабу партії регіонів до працівників установ, організацій та жителів району. Надана інформація буде опублікована на сторінках районної газети «Зоря».
   З метою отримання правдивої інформації щодо діяльності органів влади в приміщенні Будинку рад встановлено «Скриньку довіри». Жителі міста і району можуть повідомляти про незаконні дії та тиск на них керівництвом району і штабу партії регіонів, що стане підставою для порушення даного питання перед прокуратурою району.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись