Проведено 15 сесію районної ради

    10 серпня 2012 року відбулася чергова п’ятнадцята сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 21 питання, що попередньо розглядалися на засіданнях  постійних комісій та на засіданні президії районної ради.
    На сесію прибуло 46 депутатів із 60 обраних.
    Відкрив і вів засідання сесії голова районної ради Ігор Нестеренко.
У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Басанець, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації. 
    На початку пленарного засідання було заслухано 4 депутатських звернення.
    Основними питаннями порядку денного пленарного засідання були аналіз стану виконання Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2012 рік, внесення змін до неї та до районного бюджету на 2012 рік.
    В ході сесії депутати розглянули питання про виконання Програми розвитку тваринництва в Монастирищенському районі на 2010-2020 роки, а також прийняли звернення до філії Черкаського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ «Державний ощадний банк України», Генеральної прокуратури України, прокуратури Черкаської області щодо повернення вкладів вкладникам Халаїдівського безбалансового відділення ПАТ «Державний ощадний банк України».
    Крім того, на пленарному засіданні було розглянуто питання щодо  ефективності використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району, та затверджено порядок контролю за виконанням умов приватизації і порядок повернення у спільну власність територіальних громад міста, селища та сіл об’єктів приватизації.
    З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.
 
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики.

 

Повернутись