Проведено чергову 25 сесію районної ради

 

    26 квітня в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
    У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Леся Онищак, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, 24 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники та спеціалісти структурних підрозділів та апарату районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації. 
   Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
   Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.
 
 
Після відкриття сесії депутати районної ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії.
 
  Затвердивши порядок денний сесії, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.
 Першим питанням порядку денного був звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання районних програм соціально-економічного і культурного розвитку та делегованих районною радою повноважень. 
 У ході обговорення виступу голови районної державної адміністрації депутат районної ради Юрій Заворотній із приведеними молодиками агресивно й неадекватно вели себе та вчинили бійку у залі засідань, намагаючись зірвати звіт голови райдержадміністрації. Проте, не зважаючи на дії зловмисників, після технічної перерви депутати районної ради одноголосно прийняли рішення про затвердження звіту.
 Далі сесія прийняла низку районних програм: програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення та розвитку матеріально-технічної бази Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ на 2018 рік, програму забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації в Монастирищенському районі на 2018-2020 роки, цільову програму запобігання виникнення захворювання домашніх свиней африканською чумою та утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання на території Монастирищенського району на 2018-2020 роки, а також внесла зміни до районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Монастирищенському районі на 2016-2020 роки.
    У ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, що викликані розподілом та перерозподілом додаткових цільових трансфертів з державного та обласного бюджету, розподілом додаткових цільових трансфертів з місцевих бюджетів, розподілом вільного залишку коштів та перерозподілом видатків установ району.
      Далі депутати внесли зміни до структури і чисельності установ культури району на 2018 рік, передбачивши посади операторів каруселі, фонтану та прибиральника громадської вбиральні для обслуговування відреставрованої міської площі, а також за результатами проведеного конкурсу призначили на посаду директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Усмішка» загального типу Монастирищенської районної ради Тетяну Протопопову.   
    У зв’язку зі змінами в галузевому законодавстві охорони здоров’я з метою поліпшення якості медичного обслуговування населення, підвищення економічної ефективності використання активів, збільшення господарської та фінансової автономії, депутати прийняли рішення про реорганізацію комунального закладу «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастирищенської районної ради Черкаської області та затвердили склад комісії з реорганізації закладу.
      З метою формування єдиного підходу до розуміння і дотримання правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та пов’язаних з ним обмежень народні обранці району затвердили Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Монастирищенській районній раді та її виконавчому апараті.  
  Далі депутати прийняли рішення про звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про освіту», зокрема  скасування норми статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», яка передбачає обмеження термінів  перебування  керівників  закладів  освіти  на  посадах; звернення до Черкаської обласної  ради  про зміну назви Чапаєвської сільської ради на Панськомостову сільську раду Монастирищенського району Черкаської області, а також розглянули звернення депутата районної ради Олександра Бойка стосовно об’єднання  територіальних громад в районі та депутатський запит депутата районної ради Ольги Ковальської щодо виділення коштів на заміну електрообладнання у підвальному приміщенні  Цибулівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
    У ході сесії депутати розглянули низку питань управління майном комунальної власності: надали дозвіл Монастирищенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги на проведення конкурсу на право оренди частини приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташованої в с.Івахни; надали дозвіл Монастирищенській центральній районній лікарні на списання житлового будинку, розташованого по вул.Чуйкова,1-А, с.Нове Місто, який належить до районної комунальноївласності; виділили50 м3 дрів для потреб пожежного депо м.Монастирище; надали дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району на отримання інформаційно-консультаційних послуг з питань бухгалтерського обліку та погодили отримання гірничого відводу ПП «Бачкуринська сільська комунальна служба» і ціни на лісопродукцію та послуги на другий квартал 2018 року.
     Далі депутати районної ради затвердили технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адмінмежах Половинчицької, Копіюватської, Шабастівської сільських рад та земельних ділянок приватної власності.
    Депутати районної ради дали негативну оцінку неприйнятній поведінці на засіданні сесії депутата районної ради Заворотнього та рекомендували вжити до нього необхідних заходів.
  На завершення сесії голова районної ради та голова райдержадміністрації провели робочу нараду з селищним та сільськими головами.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись