Проведено чергову 9 сесію районної ради

   
   11 серпня 2016 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук. До порядку денного засідання було включено 26 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.
   У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, депутат обласної ради Леся Онищак, голови територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, головний редакторобласної газети «Черкаський край» Тетяна Калиновська, редактори районних газет області, представники засобів масової інформації району та громадськості.
   На початку засідання голова районної ради Микола Орендарчук вручив почесні грамоти  Черкаської обласної ради за участь у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів місцевих ради та внесок у розвиток місцевого самоврядування депутату Монастирищенської міської ради Олександру Каплуну, депутату Аврамівської сільської ради Сергію Мартиненку та депутату Халаїдівської сільської ради Дмитру Плисці.
   При затвердженні порядку денного депутати виключили з розгляду питання «Про звіт головного лікаря Монастирищенської ЦРЛ Чуйка В.П. щодо причин невиконання умов контракту», оскільки, за інформацією заступника головного лікаря ЦРЛ, Чуйко В.П. не в змозі відзвітуватися у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю.
 Також депутати не підтримали пропозицію депутата Юрія Заворотнього внести ще 2 питання до порядку денного пленарного засідання: про відміну рішення районної ради від 27.07.2016 №8-1/VІІ «Про призупинення дії рішення районної ради  від 22.04.2016 №6-10/VІІ «Про вихід зі складу засновників редакції газети «Зоря»; про перевірку фінансової діяльності відділу освіти Монастирищенської РДА.
     Затвердивши порядок денний сесії в цілому, депутати перейшли до розгляду програм: прийняли програму вилучення, утилізації, знищення непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2016-2018 роки, цільову програму впровадження у Монастирищенському районі проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза ІІІ» на 2016-2018 роки, комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки, програму підтримки рівня бойової готовності військової частини А3061 Національної гвардії України на 2016-2017 роки, програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади в Монастирищенському районі засобами масової інформації протягом 2016-2018 років, програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади в Монастирищенському районі засобами масової інформації протягом 2016-2018 років, програму організаційного забезпечення діяльності Монастирищенського районного суду на 2016-2018 роки.
  Крім того, депутати внесли зміни до комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016-2020 роки та до районного бюджету на 2016 рік.
   У ході сесії затверджено штатний розпис Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства на ІІ півріччя 2016 року,  звіт та пропозиції тимчасової контрольної комісії районної ради щодо перевірки якості послуг з харчування дітей у навчально-виховних закладах району в період літнього оздоровлення, закупівельних цін на продукти, які для цього використовуються, видатків районного бюджету на реалізацію зазначених послуг у 2016 році; створено на базі Монастирищенської спеціалізованої школи №5 І-ІІІ ступенів опорний навчальний заклад із  філіями Аврамівської та Летичівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Депутати також підтримали звернення Золотоніської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України щодо скасування антисоціальної постанови №315 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 01.10.2015 №758», погодили питання утворення комісії щодо звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг (соціальне обслуговування) в структурних підрозділах територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району, надали дозвіл на гірничий відвід для розробки Аврамівського-1 родовища суглинків, погодили  списки народних засідателів та підтримали депутатський запит депутатів районної ради Солода В.В., Онищук А.В. щодо виділення коштів на облаштування обрядового залу в селі Владиславчик.
    На сесії розглянуто низку питань управління майном комунальної власності.
   Під час звіту редактора районної газети «Зоря» Ігоря Свиридівського про результати діяльності закладу (що передбачено за умовами контракту з керівником установи) у депутатів районної ради виникло ряд запитань щодо управлінської діяльності, на частину з яких він надав відповіді. Депутати затвердили пропонований звіт, проте вимагали від  редакції районної газети «Зоря» виконання своїх зобов’язань щодо обіцянок передплатникам у період передплатної кампанії, а також рекомендували впорядкувати бухгалтерський облік установи та попрацювати колективу редакції над змістом друкованого матеріалу, наповнюючи газету більш цікавою та змістовною інформацією. Участь в обговоренні звіту взяла Тетяна Калиновська, головний редактор обласної газети «Черкаський край».
  На завершення роботи пленарного засідання до депутатів звернулися житель села Сатанівки Анатолій Борець щодо перейменування назви села Сатанівка та голова батьківського комітету Монастирищенської спеціалізованої школи №5 Ігор Світлишний з питання створення комісії щодо перевірки цін на товари та послуги з проведення ремонтних робіт навчального закладу.
     З усіх питань, внесених до порядку денного дев’ятої сесії районної ради, прийнято відповідні рішення.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись