Проведено чергову сорок третю сесію районної ради

 

   30 вересня 2015 року відбулося засідання чергової сорок третьої сесії Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 16 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій та президії районної ради.

   На сесію прибуло36 депутатів із 60 обраних.

  Відкрив і провів сесію заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.

   У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій району, місцеві засоби масової інформації, представники громадських організацій.

   На початку пленарного засідання депутат Мельник Андрій виступив із депутатським зверненням.

   Розглядаючи питання порядку денного, депутати провели обговорення та затвердили районну програму організації і фінансування у 2015-2017 роках громадських робіт з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, внесли зміни до районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки, районної програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Монастирищенського району на 2015 рік.  

   У ході сесії депутати затвердили зміни до районного бюджету на 2015 рік, структури і чисельності установ освіти району на 2015 рік та звільнили від плати за утримання дітей у школі-інтернат та за харчування дітей-вихованців дошкільних установ району та дітей-учнів навчальних закладів району, батьки яких демобілізовані із зони АТО або перебувають у районах проведення АТО.

   Значну увагу пленарне засідання приділило розгляду питань щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель та господарської діяльності й управління майном комунальної власності.

   На завершення сесії за результатами таємного голосування депутати відмовили в призначенні на посаду директора Монастирищенського районного будинку культури кандидату на цю посаду Семеруню Петру Миколайовичу.

  З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись