Проведено чергову третю сесію районної ради

 
 
 
 25 грудня 2015 року відбулася чергова третя сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 26 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях всіх шести постійних депутатських комісій та засіданні президії районної ради.      
  На сесію прибув 31 депутатіз 34 обраних.
  Відкрив і провів сесію голова районної ради Микола Орендарчук.
  У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, голови територіальних громад району, представники правоохоронних органів, місцевих засобів масової інформації, громадськість району та власний кореспондент обласної газети «Черкаський край» Ольга Даниленко.
  До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
  На початку пленарного засідання  депутати розглянули проект Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2016 рік, з яким присутніх ознайомила начальний відділу економіки районної державної адміністрації Наталія Бородій. Виконуючий обов’язки начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий доповів сесії про районний бюджет на 2016 рік та про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Завідувач інфекційного відділення центральної районної лікарні Ніна Мельничук інформувала про проект районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки. Після проведення детального обговорення запропонованих проектів були прийняті відповідні рішення (крім рішення про районний бюджет на 2016 рік, який необхідно доопрацювати у звязку із внесенням змін до податкового законодавства).     
   Значну увагу пленарне засідання районної ради приділило розгляду питань структури і чисельності установ освіти, охорони здоров’я, культури, комунальних підприємств району та виконавчого апарату районної ради на 2016 рік.
 У ході сесії депутати прийняли рішення про транспортне забезпечення районних делегацій, про підтримку звернення Асоціації сільськогосподарських виробників та фермерів Монастирищенського району, затвердили план роботи районної ради на І півріччя 2016 року, надали дозвіл на виділення дров сім’ям учасників АТО, внесли зміни до складу президії районної ради, розглянули депутатські запити депутатів районної ради Вадима Кадука, Олександра Дудченка та Алли Онищук щодо необхідності заміни на зимову гуму коліс у шкільних автобусах, які підвозять дітей до  Сатанівського та Шарнопільського навчально-виховних комплексів, та розглянули ряд питань, що стосуються управління майном комунальної власності.
   На завершення сесії депутати розглянули питання призначення на посади директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району (подано дві кандидатури: Олега Синиці та Олександра Шевчука) і директора комунального видавничо-поліграфічного підприємства «Мрія» Монастирищенської районної ради (подано дві кандидатури: Віктора Гориня, Олександра Полонського). У ході проведеного таємного голосування, передбаченого Положенням про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, закладів, установ, організацій спільної власності міста, селища, сіл Монастирищенського району, затвердженого рішенням районної ради від 22 квітня 2013 року №22-9/VІ, жоден із запропонованих кандидатів не набрав необхідної кількості голосів для призначення.
   Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України та у зв’язку з тим, що сьогодні був прийнятий Державний бюджет на 2016 рік, в основу якого покладені визначальні зміни до податкового законодавства та змінено обсяг субвенцій і дотацій, передбачених районному бюджету, запропоновано третю сесію районної ради не закривати і провести друге пленарне засідання у середу, 30 грудня 2015 року.
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись