Проведено другий турній з міні-футболу на кубок депутатів Монастирищенської районної ради

 

  Доброю традицією, ініційованою депутатами  та головою районної ради Ігорем Нестеренком, на Монастирищині стало проведення у дні зимових канікул незабутнього свята спорту для дітей, які займаються футболом.
   11 січня у місцевому спорткомплексі відбувся другий турнір з міні-футболу на Кубок депутатів Монастирищенської районної ради, в якому взяли участь 7 команд ДЮСШ з Черкаської, Київської та Вінницької областей.
   Учасників змагань привітали голова федерації футболу району Руслан Плетінка, головний спеціаліст виконавчого апарату та депутат Монастирищенської районної ради Олег Синиця, депутат Христинівської районної ради Віктор Мітасов і головний суддя змагань Іван Каплун.
  Звертаючись до юних спортсменів, Олег Миколайович зазначив, що на виконання доручення Президента України В.Ф.Януковича  «Про розвиток та підтримку дитячих видів спорту»  органами місцевого самоврядування ініційовано і вдруге організовано проведення цього турніру. Всі виступаючі побажали учасникам змагань спортивної наснаги, чесної боротьби, успіхів у навчанні та заняттях спортом.
     Під звуки Гімну України капітани команд урочисто підняли Державний Прапор. Змагання розпочалися.
    У ході жеребкування команди було поділено на дві групи, з кожної до фінальної частини змагань виходило дві кращі. У ході напружених та цікавих поєдинків фіналістами стали футболісти із Монастирища, Іллінців, Білої Церкви та Маньківки.
   У матчі за третє місце переконливу перемогу з рахунком 4:0 здобули монастирищенські спортсмени. Нелегким виявився і фінальний поєдинок, в якому білоцерківська команда «Арсенал» з рахунком 3:0 перемогла команду ДЮСШ з Маньківщини.
    Голова районної ради Ігор Нестеренко та голова федерації футболу району Руслан Плетінка нагородили фіналістів почесними грамотами, кубками і медалями.
    Приємно відзначити, що тренери команд-учасниць схвально відгукнулися про організацію і проведення турніру, а юні спортсмени запевнили, що й надалі із задоволенням братимуть участь у таких змаганнях.
 
 
Відділ з питань  організаційного забезпечення та внутрішньої політики

Повернутись