Проведено другу сесію районної ради

           
 
   7 грудня 2015 року відбулася друга сесія Монастирищенської районної ради VIІ скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Орендарчук. 
   У роботі сесії взяли участь голова Монастирищенської районної державної адміністрації Олег Недогода, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації. 
      На початку роботи пленарного засідання голова районної ради
повідомив про зміни у депутатському корпусі районної ради. Відповідно до постанови Монастирищенської районної виборчої комісії від 26 листопада 2015 року №18 замість депутата Якименка Юрія Вікторовича за квотою Монастирищенської районної організації Партії ветеранів Афганістану зареєстровано депутатом Монастирищенської районної ради Жука Василя Павловича, якого Микола Олексійович привітав із визнанням його депутатських повноважень, побажавши плідної роботи на благо громади району. Привітання з нагоди дня народження отримав і депутат районної ради Цюпа Микола Олександрович.
   Голова районної ради проінформував присутніх про створення в районній раді таких депутатських фракцій:
   • депутатська фракція Аграрної партії України у складі 7 депутатів (уповноважений представник Драч Микола Степанович); 
  • депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у складі 5 депутатів (уповноважений представник Шевчук Володимир Степанович);
  • депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка у складі 5 депутатів (уповноважений представник Заворотний Юрій Михайлович);
   • депутатська фракція Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» у складі 4 депутатів (уповноважений представник Бондар Костянтин Володимирович); 
  • депутатська фракція Партії ветеранів Афганістану у складі 3 депутатів (уповноважений представник Швець Ігор Михайлович).
    Головуючий звернув увагу присутніх на те, що у зв’язку із ще не затвердженим складом постійних комісій та президії районної ради питання порядку денного узгоджувалися на зустрічі з представниками політичних партій, депутати яких обрані до районної ради. Крім того, Микола Олексійович акцентував увагу на тому, що проекти рішень, винесені на другу сесію районної ради сьомого скликання були розміщені на офіційному веб-сайті Монастирищенської районної ради та надсилалися кожному депутату на його особисту електронну адресу для попереднього ознайомлення.
 Приступивши до роботи, депутати затвердили Регламент Монастирищенської районної ради VІІ скликання, прийняли рішення утворити шість постійних комісій районної ради: 
-  з питань бюджету, фінансової  і  податкової політики, приватизації та власності;
- з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування;
- з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту;
- з питань законності,  правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та  підтримки учасників антитерористичної операції; 
- з питань соціально-економічного розвитку, роботи підприємств промисловості, житлово-комунального господарства, інвестицій та підприємництва;
- з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян.
   Відповідно було сформовано персональний склад комісій, а також утворено президію Монастирищеської районної ради. Депутати розглянули та затвердили Положення про постійні комісії, про президію, про виконавчий апарат районної ради та делегували окремі повноваження районної ради районній державній адміністрації.
  Крім того, депутати внесли зміни до рішень районної ради від 29.05.2015 №41-1/VІ «Про затвердження районної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб зі східних регіонів України на 2015-2016 роки», від 01.10.2015 №43-5/VІ «Про звільнення від плати за харчування дітей-вихованців дошкільних установ району та дітей-учнів навчальних закладів району, батьки яких демобілізовані із зони АТО або перебувають у районах проведення АТО», від 20.01.2015 №38-2/VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» та розглянули план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
   У ході сесії депутати ознайомилися із довідкою про результати спеціальної перевірки щодо Орендарчука Миколи Олексійовича, голови районної ради, яку передбачає Закон України «Про запобігання корупції» та Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171. Після затвердження результатів довідки голова районної ради Микола Орендарчук склав Присягу посадової особи місцевого самоврядування, після чого йому було присвоєно 7 ранг третьої категорії посадової особи місцевого самоврядування.
   Депутати підтримали рішення про виділення дров для сімей воїнів АТО та розглянули низку питань щодо управління майном комунальної власності.
  З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.
  Присутнім депутатам районної ради були вручені депутатські посвідчення.
   На завершення роботи  пленарного засідання керівники району привітали присутніх із професійним святом депутатів рад усіх рівнів, працівників органів місцевого самоврядування - Днем місцевого самоврядування, вручивши кращим працівникам органів місцевого самоврядування району та сільським головам рад попередніх скликань подяки за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток територіальних громад.
   Творчі колективи районного будинку культури привітали присутніх віночком українських пісень.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Повернутись